NOVINKY


7.4.2021

Ke starším koťátkům přibyli na začátku března malošci z vrhů CH a I. Všichni hezky rostou a řádí spolu po domě.


13.3.2021

Máme nová koťátka, vrh H. Mamince Ninette se narodili 3 drobci - dva dlouhosrstí (kočička a kocourek) a jedna krátkosrstá kočička. Jsou to nádherné kuličky a máme z nich, jako vždy, velkou radost.


1.2.2021

Koťátka z vrhů F a G se rozjela do nových domovů.

V následujících týdnech čekáme narození nových koťátek, sledujte naše stránky pro aktuální informace, nebo nás kontaktujte.


4.1.2021

Chovatelská stanice Black Amazon*CZ přeje šťastný rok 2021. Děkujeme všem majitelům našich koťátek za zprávy a fotky. 


9.12.2020

Koťátka F a G už řádí po celém domě, máme z nich velkou radost. Je možné si je již rezervovat, k odběru budou nejdříve na přelomu ledna a února. Zatím máme volné kocourky v barvě krémový bikolor, kočičky černá bikolor a černá van. Některá koťátka ještě sledujeme, jak dál porostou. Všichni mají velmi milou a kontaktní povahu. 


27.11.2020

Máme nová koťátka, dva barevné vrhy F a G. Všichni krásně rostou a pomalinku objevují svět. Více informací viz Koťátka - Aktuální vrh


14.10.2020

Vrh E se pomalu chystá na cestu do nových domovů, věříme, že jsme jim vybrali ty nejlepší domovy. 

Volná koťátka momentálně nemáme. Aktuální informace najdete vždy tady a v záložce Koťátka-Plány.  O těch rozhodují hlavně naše kočičky..

Děkujeme všem majitelům našich odchovů za zprávy a fotky, moc si toho vážíme.


3.8.2020

Koťátka B a C se nám začala rozutíkávat do nových domovů. Přejeme jim v životě jen to nejlepší, plno lásky a spokojené páníčky.

"Déčka" byla na prvním očkování, krásně rostou a řádí. A nejmladší koťátka E už objevují svět a začínají zlobit mámu Jessi :-) 

Naše chovná kočička Nefertiti Air Force Cat také dnes absolvovala vyšetření srdce na HCM s výsledkem normal, máme velkou radost.


19.7.2020

Narodila se nám nová koťátka - vrh E, maminkou je Jessica. Poprvé máme všechna koťátka bez bílé barvy. Na světě je modře želvovinová kočička, dva modří a jeden krémový kocourek. Všichni čtyři krásně rostou a pomalu objevují okolí. Více informací přidáme později do sekce Aktuální koťátka.


7.7.2020

Koťátka z vrhů B a C rostou jako z vody a řádí. Všechna jsou již zadaná a noví majitelé na ně netrpělivě čekají :-)              U každého vrhu najdete nově i fotogalerii koťátek.

Hlásíme také příchod vrhu D. Koťátka a jejich maminka Elynka - Quelyn Měsíční kámen*CZ, bydlí u našich přátel, tatínek je náš Samík. Máme tři kocourky - dva modré a krémového bikolora, a dvě kočičky - modrou želvičku a modrou trikolorku, která nás příjemně překvapila - je totiž dlouhosrstá. Koťátka mají 4 týdny rostou do krásy. 


25.5.2020

Koťátka nám rostou před očima a dělají velkou radost. Ve vrhu B jsou dvě kočičky - lila bikolor a lila želvička bikolor, a dva kocourci - lila bikolor a krém bikolor. Vrh C tvoří tři kočičky - čokoládová bikolor, čokoládová želvička a lila želvička bikolor, a jediný kocourek čokoládový bikolor.

Oba vrhy najdete v záložce Koťátka - Aktuální vrh.


8.5.2020

Po delší pauze jsme se dočkali koťátek, a to rovnou dvou vrhů. Obě kočičí maminky, Nefertiti a Fee Bee vše zvládly výborně a užívají si koťátek. Máme celkem 5 kočiček a 3 kocourky. Více informací přidáme brzy do sekce Koťátka - aktuální vrhy.


7.3.2020

Dostali jsme krásné fotky a zprávy z nových domovů našich odchovaných koťátek z vrhu 'A'. Všichni se mají královsky, moc děkujeme! 

Ari Elle
Ari Elle
Alexandro
Alexandro
Amelia Bee
Amelia Bee
Aura Grace
Aura Grace
Avocado
Avocado

Únor 2020

Koťátka z vrhu 'A' už mají nové domovy. Letos čekáme několik vrhů, vyjdou-li naše plány. První koťátka by se měla narodit na jaře. V případě zájmu o konkrétní barvu nás neváhejte kontaktovat.


Říjen 2019

Po delší době jsme se zúčastnili výstavy. Na MVK Ostrava naše kočička Nefertiti Air Firce Cat*CZ získala titul nejlepší kočky ve zbarvení bicolor v kategorii koťat. Také krásné hodnocení Ex1 a nominaci do BIS, kde skončila druhá. Společnost jí dělal kocourek Jay Jay von Mariberg*CZ, který se také moc líbil a získal hodnocení Ex1. Pro oba šlo o první výstavu a vše zvládli na jedničku.


Září 2019

3.9.2019 jsme přivítali dlouho očekávaný vrh "A". Maminkou se poprvé stala Fee Bee von Mariberg,CZ, tatínek je lilový Bentley Infinity Amber,SK. Porod proběhl bez problémů a za chvilku byla miminka na světě. Máme 5 koťátek:

Dva kocourky krémové bikolor, dvě kočičky lilově želvovinové bikolor a lila bikolor kočičku.

Více informací s sekci Koťátka