NOVINKY


6.12.2021

Máme volná koťátka z vrhu P - tři kočičky a kocourka.

Volní jsou i kocourci Kieran a Keanu, oba jsou kastrovaní a vyhlížejí nové domovy.


7.6.2021

Na konci dubna se maminkám Waikiki a Liliane narodily dva vrhy, K a L. Máme čtyři kocourky a tři kočičky. 


20.5.2021

Koťátka z vrhu H se pomalu chystají do nových domovů, mají 3 měsíce. CH a I koťátka mají 10 týdnů a jsou to velcí raraši. Modrý kocourek a dvě kočičky - modrá a modrá želvička z vrhu J mají 7 týdnů, i oni už začínají řádit. 


7.4.2021

Ke starším koťátkům přibyli na začátku března malošci z vrhů CH a I. Všichni hezky rostou a řádí spolu po domě.


13.3.2021

Máme nová koťátka, vrh H. Mamince Ninette se narodili 3 drobci - dva dlouhosrstí (kočička a kocourek) a jedna krátkosrstá kočička. Jsou to nádherné kuličky a máme z nich, jako vždy, velkou radost.


27.11.2020

Máme nová koťátka, dva barevné vrhy F a G. Všichni krásně rostou a pomalinku objevují svět. Více informací viz Koťátka - Aktuální vrh


19.7.2020

Narodila se nám nová koťátka - vrh E, maminkou je Jessica. Poprvé máme všechna koťátka bez bílé barvy. Na světě je modře želvovinová kočička, dva modří a jeden krémový kocourek. Všichni čtyři krásně rostou a pomalu objevují okolí. Více informací přidáme později do sekce Aktuální koťátka.


7.7.2020

Koťátka z vrhů B a C rostou jako z vody a řádí. Všechna jsou již zadaná a noví majitelé na ně netrpělivě čekají :-)              U každého vrhu najdete nově i fotogalerii koťátek.

Hlásíme také příchod vrhu D. Koťátka a jejich maminka Elynka - Quelyn Měsíční kámen*CZ, bydlí u našich přátel, tatínek je náš Samík. Máme tři kocourky - dva modré a krémového bikolora, a dvě kočičky - modrou želvičku a modrou trikolorku, která nás příjemně překvapila - je totiž dlouhosrstá. Koťátka mají 4 týdny rostou do krásy. 


8.5.2020

Po delší pauze jsme se dočkali koťátek, a to rovnou dvou vrhů. Obě kočičí maminky, Nefertiti a Fee Bee vše zvládly výborně a užívají si koťátek. Máme celkem 5 kočiček a 3 kocourky. Více informací přidáme brzy do sekce Koťátka - aktuální vrhy.


7.3.2020

Dostali jsme krásné fotky a zprávy z nových domovů našich odchovaných koťátek z vrhu 'A'. Všichni se mají královsky, moc děkujeme! 

Ari Elle
Ari Elle
Alexandro
Alexandro
Amelia Bee
Amelia Bee
Aura Grace
Aura Grace
Avocado
Avocado

Říjen 2019

Po delší době jsme se zúčastnili výstavy. Na MVK Ostrava naše kočička Nefertiti Air Firce Cat*CZ získala titul nejlepší kočky ve zbarvení bicolor v kategorii koťat. Také krásné hodnocení Ex1 a nominaci do BIS, kde skončila druhá. Společnost jí dělal kocourek Jay Jay von Mariberg*CZ, který se také moc líbil a získal hodnocení Ex1. Pro oba šlo o první výstavu a vše zvládli na jedničku.


Září 2019

3.9.2019 jsme přivítali dlouho očekávaný vrh "A". Maminkou se poprvé stala Fee Bee von Mariberg,CZ, tatínek je lilový Bentley Infinity Amber,SK. Porod proběhl bez problémů a za chvilku byla miminka na světě. Máme 5 koťátek:

Dva kocourky krémové bikolor, dvě kočičky lilově želvovinové bikolor a lila bikolor kočičku.

Více informací s sekci Koťátka